Razstavni in raziskovalni projekti

re- re- Razstava ob dvajseti obletnici šole Svet umetnosti
(Galerija Škuc, 9.–26. 5. 2017)
Umetnik in umetnica: Blaž Miklavčič, Rene Rusjan
Kuratorja: Lenka Đorojević, Miha Kelemina
Asistentka: Lara Plavčak
Pri pripravi in izvedbi razstave sodelujejo udeleženci in udeleženke 16. leta Sveta umetnosti: Urška Aplinc, Živa Brglez, Maja Burja, Anabel Karolyn Černohorski, Magdalena Germek, Anja Guid, Nika Ham, Ajda Ana Kocutar, Iza Pevec, Adrijan Praznik, Nina Tepeš.

Borga Kanturk, Losers' Club Borga Kantürk: Raziskovanje spomina: Zgodovine.Vaje.Zgodbe.Ponovitve
Razstava
(Galerija Škuc, 8.–22. 5. 2015)
Kuratorki: Saša Nabergoj, Simona Žvanut
Asistenti: udeleženci 15. leta šole Svet umetnosti: Petra Bole, Jerko Gluščević, Nina Jesih, Zala Kurinčič, Maruša Meglič, Hana Ostan Ožbolt, Aljaž Plos, Miha Poljak, Mojca Sfiligoj
Organizacija: Svet umetnosti (SCCA-Ljubljana) in Galerija Škuc

Avgust Černigoj Dan na dan
Razstava
(Galerija Škuc, 12. 12. 2014–9. 1. 2015)Umetniki: Bariş B. Atal (Turčija), Avgust Černigoj, Beli sladoled / White Ice Cream (Miha Perne & Leon Zuodar), Neža Jurman, Miha Perne, Leon Zuodar (Slovenija)
Kuratorki: Saša Nabergoj, Simona Žvanut
Asistentki: Nina Jesih, Zala Kurinčič
Organizacija: Svet umetnosti (SCCA-Ljubljana) in Galerija Škuc

Končna postaja Končna postaja
Pregled vizualne scene v AKC Metelkova mesto
(AKC Metelkova mesto, različna prizorišča, 10. 9.-9. 10. 2013)
Sodelujoči: Rok Barborič, Mizzart, Belatehnika & Beladona, Iskra Beličanska, Matej Bizovičar, Edvin Dobrilovič, Tina Drčar, Boštjan Drinovec, Luka Drinovec, Anna Ehrlemark, Mitja Ficko, Tomaž Furlan, Meta Kastelic, Neven Korda, Borut Korošec, Marko A. Kovačič, Damijan Kracina, Vladimir Leben, Miroslav Matek, Goran Medjugorac, Silvo Metelko, Jaka Mihelič, Rajko Miladić, Rok Mohar, Boštjan Novak, Miha Perne, Miran Pešič Pešo, Andrej Pezelj, Dejan Pfeifer Stripi, Nataša Tajnik, Terrah, Urša Toman, Uroš Weinberger
Kuratorska ekipa: Ana Grobler, Sebastian Krawczyk, Saša Nabergoj, Jadranka Plut, Simona Žvanut
Asistenta: Anabel Černohorski, Miha Kelemina
Organizacija: Svet umetnosti (SCCA-Ljubljana) in Galerija Alkatraz

Vmesna postaja Vmesna postaja
Pregled vizualne scene v AKC Metelkova mesto
(AKC Metelkova mesto, različna prizorišča, 6.–25. 9. 2012)
Sodelujoči: Rok Barborič, Iskra Beličanska, Matej Bizovičar, Edvin Dobrilovič, Tina Drčar, Boštjan Drinovec, Mitja Ficko, Tomaž Furlan, Jernej Kaluža, Meta Kastelic, Neven Korda, Marko A. Kovačič, Damijan Kracina & Vladimir Leben, Mirč Matek, Jaka Mihelič, Rajko Miladić, Rok Mohar, Boštjan Novak, Dejan Pfeifer – Stripi, Miha Perne, Miran Pešič, Belatehnika & Beladona, Terrah, Uroš Weinberger, Mizanthrope Tonfilm, Nataša Serec
Kuratorki: Saša Nabergoj in Jadranka Plut
Asistenti: Ana Grobler, Sebastijan Krawczyk, Simona Žvanut
Organizacija: Svet umetnosti (SCCA-Ljubljana) in Galerija Alkatraz

Printaj! Printaj!
Izbor umetniških edicij projekta Editions – Ready to Print

13 (16 x A4) = A0 x 13
(Mednarodni grafični likovni center, 15.–25. 3. 2012)
Umetniki: Brigit Brenner, Dani Gal, Guerilla Girls, Clare Kenny, Lucie Kolb, Monochrom, Ana Roldán, Shirana Shahbazi, Riikka Tauriainen
Pripravila: Saša Nabergoj
Asistenta: Miha Kelemina, Simona Žvanut

Tomislav Brajnović: Ekspedicija_ego Razstavno dokumentarni projekt
Tomislav Brajnović: Ekspedicija_ego
(Galerija Alkatraz, 27. 10.–12. 11. 2010)
Kuratorki: Saša Nabergoj, Sonja Zavrtanik

V 4.380 dneh okoli sveta umetnosti Razstavno dokumentarni projekt
V 4.380 dneh okoli sveta umetnosti, Svet umetnosti 1997−2009
(Galerija Alkatraz , 30. 10.−20. 11. 2009)
Umetniki: Lada Cerar & Sašo Sedlaček, Alen Floričić, Marko A. Kovačič, Tanja Lažetić & Dejan Habicht, Ivan Marušić Klif
Kuratorka: Saša Nabergoj
Asistentka: Sonja Zavrtanik
Spremljevalni program: Marko A. Kovačič: Sub-avkcija
(fotografije, video esej)